Budowa apartamentowca Bobrowiecka 10 zakończona
Budowa apartamentowca Bobrowiecka 10 na warszawskim Dolnym Mokotowie dobiegła końca. Budynek otrzymał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Lada dzień pierwsi lokatorzy wprowadzą się do swoich nowych mieszkań. Apartamentowiec zrealizowany przez Spectra Development to w opinii rynku jedna z bardziej atrakcyjnych inwestycji zlokalizowanych w tej części stolicy.
2017-06-19, 11:21

Inwestycja o podwyższonym standardzie Bobrowiecka 10 zaprojektowana przez renomowaną pracownię JEMS Architekci, jest wysoko oceniana zarówno przez architektów, ekspertów rynku nieruchomości, jak i samych klientów, którzy chwalą kameralny budynek, doceniając jego liczne zalety.


– Kupiłem tu mieszkanie między innymi ze względu na lokalizację, to zaledwie 4 km od ścisłego Śródmieścia Warszawy, co gwarantuje mi szybki dojazd do pracy. Urzekła mnie również obecność dzieł sztuki na terenie Kompleksu Bobrowiecka i pomnik przyrody Czarna Olsza, który znajduje się na wewnętrznym dziedzińcu apartamentowca. Ogromną zaletą jest również bogactwo terenów zielonych - tuż obok znajdują się ogródki działkowe oraz Park Sielecki. Niewiele dalej jest to parków Morskie Oko i Łazienki Królewskie. Pozytywnie zaskoczyła mnie także jakość wykończenia lokalu i części wspólnych - opowiada Adrian Włodarski, mieszkaniec Bobrowieckiej 10.


W budynku aktualnie trwa proces odbiorów lokatorskich, na zewnątrz realizowane są zaś ostatnie nasadzenia zieleni, która w inwestycji w uzupełnieniu Czarnej Olszy jest wyjątkowo okazała.
Inwestycja spółki Spectra Development została sprzedana w około 70 %. W ofercie dewelopera znaleźć można jednak ciekawy wybór mieszkań. Są to jednopokojowe studia w przedziale od 30 do 39 mkw., mieszkania dwupokojowe zarówno w mniejszym metrażu ok. 43 mkw., jak i wygodne apartamenty o powierzchni 63 mkw. Podobnie oferta trzypokojowych mieszkań w przedziale od 59 do 78 mkw. to zarówno kompaktowe powierzchnie, jak i bardziej przestronny układ pokoi. Dostępne są również ostatnie, wyjątkowe na stołecznym rynku nieruchomości, dwupoziomowe lokale z widokiem na dwie strony świata o powierzchni do 130 mkw.


Inwestycja Spectra Development szczególnie zainteresuje wszystkich tych, którzy szukają nowych mieszkań, w których można zamieszkać niemal od zaraz bez konieczności czekania wielu długich miesięcy na zakończenie budowy.


– Obecnie jest świetny czas, aby kupować mieszkania w stolicy, zarówno dla siebie, jak i w celach inwestycyjnych. Zgodnie z raportami przygotowywanymi przez analityków firmy REAS, ostatni rok był rekordowo dobry dla deweloperów. W Warszawie wprowadzono do sprzedaży o ok. 16% więcej mieszkań niż w roku 2015. Oznacza to, że rynek jest dziś bardziej konkurencyjny, co przekłada się na niższe ceny mieszkań w ujęciu rok do roku - podsumowuje Krzysztof Kołakowski, Kierownik Biura Sprzedaży w inwestycji Bobrowiecka 10.


Budynek przy ul. Bobrowieckiej 10 liczy w sumie 117 apartamentów o podwyższonym standardzie. Do dyspozycji mieszkańców jest podziemny parking ze 154 miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. Bezpieczeństwo zapewnia 24-godzinny system monitoringu obejmujący m.in. kamery, ochronę i wideodomofony. Na parterze znajduje się osiem lokali usługowych, które wpłyną na podwyższenie komfortu codziennego życia mieszkańców.


– Bobrowiecka 10 to kolejna inwestycja mieszkaniowa naszej spółki wybudowana w Warszawie. Ze względu na bogate doświadczenie w realizacji luksusowych projektów dla wymagających klientów, zdecydowaliśmy się na segment mieszkań o podwyższonym standardzie. Cieszy nas zakończenie budowy w planowanym terminie. Nie mamy wątpliwości, że dostępne mieszkania spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Bobrowiecka 10 to doskonała propozycja dla wszystkich zainteresowanych zakupem nowej nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji, do której można wprowadzić się niemal od zaraz – mówi Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.


Bobrowiecka 10 wchodzi w skład Kompleksu Bobrowiecka, który oprócz apartamentowca tworzą nowopowstający budynek biurowy Bobrowiecka 8 oraz istniejący już biurowiec Bobrowiecka 6. Całość realizowana jest według autorskiej koncepcji kultury wpisanej w przestrzeń zakładającej obecność sztuki w miejscu życia i pracy dzięki współpracy z Fundacją Rodziny Staraków.


Więcej informacji na stronie www.bobrowiecka10.pl

KONTAKT / AUTOR
Joanna Sońta
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.