Sielce na Dolnym Mokotowie - nowe miejsce dla biznesu w Warszawie
Bobrowiecka 8 to najnowszy projekt Spectra Development. Realizowany w rejonie Sielc na Dolnym Mokotowie, który staje się niezwykle atrakcyjnym miejscem biznesowym na mapie Warszawy. Budynek położony jest tuż przy wjeździe na Trasę Mostu Siekierkowskiego pomiędzy dwoma arteriamim komunikacyjnymi miasta - Traktem Królewskim i Wisłostradą. Zapewnia bardzo dogodne połączenie z każdą częścią stolicy, w tym oddalonym zaledwie o 4 km Centrum. Najnowsze technologie zastosowane w budynku, a jednocześnie konkurencyjne ceny najmu tworzą ciekawą alternatywę wśród stołecznych nieruchomości komercyjnych.
2017-01-19, 16:40

Inwestycja Spectra Development, zgodnie z nazwą położona jest przy ul. Bobrowieckiej 8, która znajduje się pomiędzy południowym odcinkiem Traktu Królewskiego – ulicami Sobieskiego oraz Czerniakowską, wchodzącą w skład Wisłostrady. To dwie ważne arterie komunikacyjne Warszawy, które łączą Sielce
z niemal każdą częścią miasta, w tym położonym zaledwie 4 km dalej Centrum. Zaledwie 3 minuty od ulicy Bobrowieckiej znajduje się również wjazd na Trasę Mostu Skierkowskiego, który z kolei zapewnia szybki dojazd do prawobrzeżnych dzielnic stolicy. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajduje się aż
5 przystanków autobusowych. Rowerzystów ucieszą ścieżki rowerowe, znajdujące się zarówno wzdłuż ulicy Sobieskiego, jak i Czerniakowskiej, a także Trasy Mostu Siekierkowskiego. Gotowa infrastruktura komunikacyjna to bardzo ważny atut sieleckich inwestycji biurowych, o której mogą tylko pomarzyć pracownicy wiecznie zakorkowanego Służewca, czy coraz bardziej intensywnie zabudowywanej Woli.

Dla zmotoryzowanych pracowników biurowca Bobrowiecka 8 przewidziano aż 501 miejsc postojowych
w podziemnym parkingu. To udogodnienie, którego również brakuje w wielu warszawskich zagłębiach biurowych, wspomnianym Służewcu, czy Centrum, gdzie możliwości budowania przestrzeni do parkowania są bardzo ograniczone. Z problemem korków borykają się też pracownicy biur zlokalizowanych przy Al. Jerozolimskich.

O atrakcyjności Sielc pod kątem lokalizacji inwestycji biurowej decyduje też bliskie sąsiedztwo młodych, prężnie rozwijających się osiedli mieszkaniowych.

Na uwagę zasługuje również kameralna i zróżnicowana zabudowa Dolnego Mokotowa, w poszanowaniu której powstają nowe inwestycje, tworząc przyjazną przestrzeń do pracy i życia. Na mokotowskich Sielcach obecnie lokalizowane są nie tylko inwestycje biurowe, ale również mieszkaniowe, co niweluje ryzyko powstania tu kolejnego stołecznego „Mordoru”.

Spectra Development zakłada realizację inwestycji Bobrowiecka 8 według autorskiej koncepcji „kultury wpisanej w przestrzeń” zakładającej obecność sztuki w miejscu pracy. Idea ta jest już z powodzeniem realizowana w sąsiednim biurowcu Bobrowiecka 6, którego wnętrza wypełnione są pracami wielu wybitnych polskich twórców sztuki współczesnej. Założeniem inwestycji Bobrowiecka 8 jest, że zaplanowane w tym miejscu działania artystyczne, nie ograniczą się jedynie do zamkniętych ścian biurowca, a wyjdą na zewnątrz, tworząc nową tożsamość dzielnicy. Centrum kultury stanowić ma zaprojektowany w atrium budynku Ogród Sztuki, miejsce prezentacji dzieł młodych polskich twórców.

 

Więcej informacji na stronie www.bobrowiecka8.pl  

KONTAKT / AUTOR
Anna Siwek
Account Manager
Tauber Public Relations
22 8333502
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.