Ponad połowa mieszkań na Bobrowieckiej 10 już sprzedana
Spectra Development sprzedała już ponad 50% mieszkań w apartamentowcu Bobrowiecka 10. Jednocześnie budowa inwestycji położonej na Dolnym Mokotowie osiągnęła stan surowy zamknięty. Bobrowiecka 10 cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów m.in. dzięki atrakcyjnemu położeniu blisko centrum Warszawy, a także kameralnej zabudowie oraz różnorodnej ofercie lokali, w której znaleźć można zarówno mieszkania o podwyższonym standardzie jak i apartamenty. Termin oddania inwestycji do użytkowania zaplanowano już na pierwszy kwartał 2017 roku.
2016-11-17, 10:52

Bobrowiecka 10 to inwestycja o podwyższonym standardzie powstająca na Dolnym Mokotowie, którą wyróżnia bliska odległość zaledwie 4 km od ścisłego centrum Warszawy. Atrakcyjna lokalizacja apartamentowca wynika również z położenia pomiędzy ulicą Sobieskiego i wchodzącą w skład Wisłostrady ulicą Czerniakowską. Bliska odległość od Mostu Siekierkowskiego zapewnia dogodny dojazd do prawobrzeżnej części miasta. Na uwagę zasługuje również całościowy plan zagospodarowania przestrzeni wokół inwestycji oraz wyjątkowa obecność pomnika przyrody Czarnej Olszy. W pobliżu Bobrowieckiej 10 nie brakuje przedszkoli i szkół, a także licznych terenów zielonych, w tym parków Sieleckiego, Morskie Oko oraz Łazienek Królewskich.

Inwestycja Spectra Development cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów ze względu na zróżnicowaną ofertę lokali, wśród których znaleźć można mieszkania o podwyższonym standardzie oraz apartamenty – w sumie 123 lokale o powierzchni od 28 do 129 mkw. Wśród nich jest pięć dwupoziomowych apartamentów z indywidualnymi wejściami bezpośrednio z dziedzińca oraz własnymi ogródkami.

Klienci doceniają również kameralną i funkcjonalną architekturę apartamentowca, którego bryłę podzielono na cztery części, co wraz z wysokimi oknami niemal od podłogi do sufitu zapewni maksymalne doświetlenie mieszkań.

Do dyspozycji mieszkańców przewidziano dwa wewnętrzne dziedzińce. Jeden z nich będzie miał formę placu z elementami małej architektury, chodnikami i zielenią. Centralnym elementem drugiego placu będzie pomnik przyrody Czarna Olsza. O bezpieczeństwo mieszkańców zadba natomiast 24 godzinny system monitoringu obejmujący m.in. kamery, ochronę i wideodomofony. Na parterze pojawi się osiem lokali usługowych, które w ciekawy sposób uzupełnią zaplecze handlowo-usługowe najbliższej okolicy oraz wpłyną na podwyższenie komfortu życia mieszkańców. W podziemnym parkingu znajdą się z kolei 154 miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Bobrowiecka 10 wchodzi w skład Kompleksu Bobrowiecka zaprojektowanego przez renomowaną pracownię JEMS Architekci Sp. z o.o., część którego stanowią nowopowstający budynek biurowy Bobrowiecka 8 oraz istniejący już biurowiec Bobrowiecka 6. Całość Kompleksu realizowana jest według autorskiej koncepcji kultury wpisanej w przestrzeń zakładającej obecność sztuki dzięki współpracy z Fundacją Rodziny Staraków.

Więcej informacji na stronie www.bobrowiecka 10.pl   

KONTAKT / AUTOR
Joanna Sońta
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.